Przejdź do treści

Menu

Adres: Kocudza Druga 59, 23-304 Dzwola

Telefon/Fax:881 799 703

E-mail:kultura@dzwolaok.pl

20 Kolejka ligowych rozgrywek przed nami

Cień

20 Kolejka ligowych rozgrywek przed nami

Przed nami bardzo słoneczny i sportowy weekend. Na półmetku wiosennej rundy sezonu 2023/2024 aż pięć z sześciu drużyn reprezentujących żółto-czerwone barwy przystąpi do ligowych rozgrywek sprawdzając swoje umiejętności na boisku.

Na boisko do Krzemienia zapraszamy już w sobotę i niedzielę gdzie kolejno zagrają juniorzy i seniorki. Gościnnie zaś w sobotę rozegrają swój turniej Młodziczki w Białej Podlaskiej i Juniorki w Świdniku. Natomiast w niedzielne późne popołudnie drużyna Seniorów wyruszy na mecz do Polichny.

❗️❗️ Bój o środek tabeli ❗️❗️

W niedzielę, w ramach 20 kolejki Lubelskiej klasy A grupy I, drużyna Iskry uda się do Polichny, aby zmierzyć się tam z miejscową GLKS Polichna. Goście w ligowej tabeli plasują się na 6 miejscu z dorobkiem 29 punktów. Natomiast Iskra znajduję się jedno oczko wyżej, z dorobkiem 35 punktów. Będzie to zatem mecz dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn. Obie drużyny będą miały o co walczyć bo każde punkty w obecnej chwili pozwolą na odskoczenie od sąsiadujących rywali w tabeli. Niemniej jednak liczymy na dobry mecz naszej Iskry i na punkty przywiezione z boiska przeciwnika.

W niedzielne południe odbędzie się kolejne spotkanie Seniorek na szczeblu III LIGI KOBIET. Tym razem do Krzemienia Drugiego przyjedzie IZOLATOR BOGUCHWAŁA.

Trzymamy kciuki za dziewczyny. Liczymy na przełamanie i punktowanie w wiosennej rundzie.

Już jutro juniorki grają kolejne spotkanie w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Juniorek U15. Tym razem Iskierki wybierają się do Świdnika na miejscową Avię.
Czy nasze zawodniczki podtrzymają dobrą passę? Zobaczymy już wieczorem w sobotę. Początek meczu godz. 18.00.

Również jutro jednak w roli gospodarza swoje spotkanie rozegrają juniorzy. Tym razem drużyna Iskry zmierzy się z Piaskovią Piaski. Początek spotkania o godz.11.00. Jak w przypadku drużyny seniorek liczymy na przełamanie.

Piątą drużyną, która zawalczy o ligowe punkty w ten weekend jest drużyna Młodziczek. Dziewczynki w sobotę zagrają drugi z trzech turniejów w ramach II Ligi Wojewódzkiej. W Białej Podlaskiej rozegrają swoje mecze z drużynami: Perły II Lublin, Opolanin Opole Lubelskie oraz Piątka Plus Białą Podlaska.

Za każdą z drużyn ISKRY trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w ligowych zmaganiach.

A jeśli interesuje Was miejsce jakie zajmuje Wasza ulubiona drużyna w tabeli czy terminarz najbliższych spotkań zapraszamy na stronę: https://lzpn.pl/tabele-i-terminarze/ wystarczy wyszukać interesującą drużynę. Dla ułatwienia:

  • Seniorzy to Lublin Klasa A Grupa I
  • Seniorki – Trzecia Liga Kobiet Grupa 4
  • Junior Starszy – Lublin A1 Junior
  • Trampkarki – C1 Trampkarz Liga Wojewódzka Juniorek
  • Młodziczki – D1 Młodzik II Liga Wojewódzka Grupa I
  • Orliczki – E1 Orlik Wojewódzkie Rozgrywki Orliczek

Drukuj

Powrót
Do Góry