Przejdź do treści

Menu

Adres: Kocudza Druga 59, 23-304 Dzwola

Telefon/Fax:881 799 703

E-mail:kultura@dzwolaok.pl

ISKRA po raz kolejny beneficjentem Programu Klub 2024

Cień

ISKRA po raz kolejny beneficjentem Programu Klub 2024

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy beneficjentem dofinansowania Program Klub w tegorocznej edycji. Nasz Klub uzyskał dofinansowanie w kwocie 12 000,00 zł.

Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych jako główny operator Rządowego Programu Klub 2024 w piątek ogłosiło listę drużyn, które zakwalifikowały się do dofinansowania. ISKRA znalazła się wśród 6797 zespołów z całej Polski, którym udało się uzyskać środki, które posłużą do rozwoju dzieci i młodzieży w naszym klubie 💪

Program „Klub” jest największym systemowym programem, którego celem jest bezpośrednie wsparcie finansowe dla organizacji sportowych prowadzących zajęcia sportowe z dziećmi i młodzieżą do 18 r. ż.

Główne Cele Rządowego Programu Klub 2024:

✔ upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, „wyrównywanie szans”,

✔ wsparcie instytucjonalne działalności podstawowych jednostek struktury organizacyjnej sportu polskiego – klubów sportowych, w zakresie aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży,

✔ inwestycja w kapitał ludzki w sporcie dzieci i młodzieży,

✔ stworzenie możliwości do optymalnego wykorzystania przez samorządy lokalne potencjału infrastrukturalnego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Drukuj

Powrót
Do Góry