Przejdź do treści

Menu

Adres: Kocudza Druga 59, 23-304 Dzwola

Telefon/Fax:881 799 703

E-mail:kultura@dzwolaok.pl

Podsumowanie 20 kolejki rozgrywek

Cień

Podsumowanie 20 kolejki rozgrywek

Niestety za nami weekend rozczarowań, to juniorki i młodziczki uratowały tę kolejkę przed kompletną porażką. Podsumowując:

  • Seniorzy – Lublin Klasa A Grupa I vs GLKS Polichna 2:4

W niedzielę w ramach rozgrywek Lubelskiej klasy A grupy I, drużyna Iskry udała się do pobliskiej Polichny, aby zmierzyć się tam z miejscową GLKS Polichną. Początek meczu zaczął się dla naszej drużyny bardzo dobrze, bo już w czwartej minucie Mateusz Golec zdobywa otwierające trafienie na jeden do zera. Niestety w dalszej części meczu w 10 i 15 minucie dostajemy kubeł zimnej wody na głowę, dwie bramki wyprowadzają drużynę z Polichny na prowadzenie, na domiar tego w 44 minucie gospodarze dołożyli jeszcze bramkę do szatni. Wynik 3:1 po pierwszej połowie nie zapowiadał pozytywnego dla nas zaskoczenia. W drugiej połowie po paru zmianach liczyliśmy na poprawę rezultatu jednak w 76 minucie goście już mogą cieszyć się z prowadzenia cztery do jednego. Stać nas było jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki postrzale Michała Kuźnickiego w 83 minucie. Ostateczny wynik spotkania 4:2.

  • Seniorki – Trzecia Liga Kobiet Grupa 4 vs Izolator Boguchwała 0:6

Nadal nad seniorkami w wiosennej rundzie wisi fatum bez punktów. Mecz z wymagającym rywalem z Izolatorem Boguchwała po pierwszej połowie zapowiadał się interesująco. Drużyna grała mądrze od tyłu. Rozgrywały piłki od bramkarza. Stwarzała sytuacje, m.in. rzuty różne. Nie było żadnej lagi jak to miejsce miało w ostatnich meczach ale… ? Właśnie! Drużyna traci koncentrację, wymuszone zmiany kolejnymi kontuzjami doprowadziły do tego, że drużyna w łatwy sposób daje sobie zaaplikować w drugiej połowie 6 bramek.

  • Junior Starszy – Lublin A1 Junior vs Piaskovia Piaski 1:6

Słaba passa naszych juniorów nadal trwa. Pomimo tego, iż w 15 minucie naszej drużynie udało się wyjść na prowadzenie po przyznanym rzucie karnym nie udało się przerwać zwycięskiej serii Piaskovi. Trzeba przyznać, że bez wątpienia był to mecz pełen emocji. Ostateczny wynik spotkania 1:6 dla drużyny gości.

  • Trampkarki – C1 Trampkarz Liga Wojewódzka Juniorek vs Avia Świdnik 10:1

Nasze juniorki wracają ze Świdnika z kolejnym kompletem punktów. Zdecydowanie i wysoko bo 10:1 wygrywają z AVIĄ Świdnik na ich terenie. Ta wygrana gwarantuje dziewczynom wicemistrzostwo ligi. Bramki dla naszej drużyny zdobywały Julia Drozd (5x), Wiktoria Poździk (2x), Martyna Brodaczewska (2x) i Aleksandra Momot (1).

  • Młodziczki – D1 Młodzik II Liga Wojewódzka Grupa I

To już drugi turniej i drugie bardzo dobre wystąpienie naszych dziewczynek. Tym razem młodziczki wybrały się do Białej Podlaskiej na turniej w ramach Wojewódzkich Rozgrywek Młodziczek. Dziewczynki rozegrały 3 mecze nie tracąc ani jednej bramki.

Perły II Lublin vs ISKRA Krzemień 0:2

ISKRA Krzemień vs Opolanin Opole Lubelskie 2:0

Piątka Plus Biała Podlaska vs ISKRA Krzemień 0:0

Drukuj

Powrót
Do Góry